Moje první blogerské krůčky

12. listopadu 2014 v 14:25 | Hmm... Že by květák? Nn... Je to člověk? Možná... Je to Lenka? Joooooooo :D
Ahoj... Vítám Vás u svého dalšího článku (N° 2... To je rekordní číslo!). Dlouho jsem přemýšlela, o čem napíšu... Pak jem jednou o kroužku neměla, co dělat, tak jsem se rozhodla, že napíšu na Téma týdne.

Moje první blogerské krůčky

O blogování jsem se pokoušela už v dobách, kdy jsem byla blázen do kapitána Jacka Sparrowa. To nebyly moc dobré pokusy...A už vůbec mi nešly ankety... Blog jsem si nakonec smazala, to byl krok k lepšímu. Později jsem si zase blog založila, plánovala jsem ho na články ohledně paranormálních jevů... Asi před dvěma lety jsem ho smazala a založila si něco, kde měly být nějaké pisatelské výtvory... Ale ten už také nefunguje (to už asi není na místě, hodilo by se tam spíš... Nevím, ale nezačal ani moc fungovat, takže se tam už vážně nehodí...). Před rokem jsem si založila blog zase, bohužel mě to (typicky blíženecky) přestalo bavit, takže jsem ho zase smazala. A tohoto listopadu, jsem si založila svůj nynější blog, u kterého doufám, že mi dlouho vydrží.

A to bude nejspíš konec, tak ahoj u dalšího článku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Raja Luthriela Raja Luthriela | Web | 13. listopadu 2014 v 12:50 | Reagovat

Jo, já už taky měla spoustu blogů, které jsem si založila a smazala. Bože, to už je let, co jsem měla svůj úplně  první blog....
Jinak, přeju ti hodně štěstí, aby ti ten tvůj vydržel.

2 Vendëa Lissësúl Vendëa Lissësúl | Web | 16. ledna 2015 v 16:27 | Reagovat

Já měla blogů milion, ale až tenhle mi vydržel a brzy oslaví první narozeniny! :)
Přeji Ti hodně štěstí a úspěchů. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama